• Strona główna
 • Otuliny do rur Fi 400 mm
 • Otuliny do rur Fi 400 mm - łupki styropianowe

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań ochronnych dla instalacji sanitarnych. Nasze łupki styropianowe do rur pozwalają na skuteczne zabezpieczenie systemów wodociągowych, kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania przed zamarzaniem, a także stratami ciepła. Pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacyjnych, niwelując spadki temperatury. Otulina do rur charakteryzuje się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

  Produkty są wyposażone w specjalnie zaprojektowane zamki – męskie oraz żeńskie – które ułatwiają ich montaż oraz znacząco poprawiają parametry izolacyjne. Nasza izolacja rur jest wodoodporna, może być zatem stosowana na terenach podmokłych i w miejscach o wysokiej wilgotności otoczenia.

  Zbudowana z wysokiej klasy tworzyw sztucznych otulina na rury cechuje się wieloletnią trwałością. Chroni ciecze o temperaturze wynoszącej nawet +80oC. Jeżeli szukasz sposobu na zabezpieczenie instalacji centralnego ogrzewania – skorzystaj z naszych wyrobów!


  Dodatkowe opcje przeglądania
  Zakres cen od do
  Tylko nowości
  Tylko promocje
  Otuliny styropianowe do rur Fi 400 mm gr 4 cm

  Otuliny styropianowe do rur Fi 400 mm gr 4 cm

  127,92 zł brutto104,00 zł netto
  • Dostępność: Na zamówienie
  dodaj do porównania
  dodaj do schowka

  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu