1. Strona główna
  2. Otuliny do rur Fi 35 mm

Otuliny do rur Fi 35 mm - łupki styropianowe

Dostępne w ofercie naszej firmy łupki styropianowe to skuteczna izolacja termiczna rur służących do przesyłu cieczy w instalacjach wodnych, sanitarnych oraz centralnego ogrzewania. Zabezpieczają przed utratą ciepła i zamarznięciem płynu roboczego. Wykonane są z wysokiej jakości styropianu i tworzyw sztucznych, które pozwalają na utrzymanie temperatury wynoszącej nawet +80oC.

Wysokiej klasy produkty są dodatkowo wyposażone w zamki męskie oraz żeńskie, które pozwalają na połączenie dwóch części otuliny do rur, jednocześnie znacząco podnosząc jej parametry izolacyjne oraz ułatwiające instalację w docelowym miejscu. Wykonane z materiałów wodoodpornych mogą być stosowane w obszarach wilgotnych oraz podmokłych.

Oferowana przez nas otulina styropianowa może być dopasowana do ścisłych potrzeb danego projektu i dostarczona zgodnie z wymaganiami Klienta dotyczącymi jej kształtu i wymiarów. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem skutecznych elementów do izolowania instalacji w budynku – skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje