1. Strona główna
  2. Otuliny do rur Fi 28 mm

Otuliny do rur Fi 28 mm - łupki styropianowe

W naszym sklepie możesz kupić profesjonalne otuliny izolacyjne na rury o średnicy fi 28 mm, z możliwością dopasowania grubości ścianki do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Są one gwarancją najwyższego poziomu ochrony termicznej systemów przesyłowych. Mogą pracować z cieczami roboczymi o temperaturze dochodzącej do +80oC, zapewniając skuteczne zabezpieczenie przed utratą ciepła i zamarzaniem przesyłanych płynów.

Zastosowanie specjalnych zamków – męskich oraz żeńskich – znacznie poprawia właściwości izolacji, a zarazem ułatwia proces instalacji. Ocieplenie rur jest odporne na wodę, dzięki czemu może być stosowane tam, gdzie zachodzi ryzyko wysokiego zawilgocenia albo występują tereny podmokłe.

Odporność na uszkodzenia mechaniczne, wieloletnia trwałość oraz niepodatność na działanie niekorzystnych warunków środowiskowych to cechy, którymi charakteryzuje się dostępna u nas otulina styropianowa do rur. Jeżeli szukasz skutecznych rozwiązań termoizolacyjnych, które zabezpieczą Twoją instalację – nie wahaj się skorzystać z naszej oferty!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje