1. Strona główna
  2. Otuliny do rur Fi 20 mm

Otuliny do rur Fi 20 mm - łupki styropianowe

Dostarczane przez naszą firmę otuliny do rur w rozmiarze fi 20 mm są przeznaczone do profesjonalnych systemów kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Pozwalają na utrzymanie odpowiedniej temperatury przesyłu cieczy na poziomie nawet +80oC. Charakteryzują się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz na uderzenia mechaniczne.

Nasze łupki styropianowe mogą być montowane również na obszarach podmokłych oraz o podwyższonej wilgotności. Każda izolacja termiczna rur może być dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta i dostarczona w rozmiarze zgodnym z jego wymaganiami. Te rozwiązania skutecznie chronią ciecz przed zamarzaniem oraz utratą ciepła. Są lekkie i łatwe w montażu. Wyposażenie w zamki męskie i żeńskie podnosi ich parametry izolacyjne.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oferowana przez nasze przedsiębiorstwo otulina styropianowa jest gwarancją skutecznie ochrony termicznej i wieloletniej trwałości. Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje