1. Strona główna
  2. Otuliny do rur Fi 18 mm

Otuliny do rur Fi 18 mm - łupki styropianowe

Nasza firma oferuje skuteczne i solidne rozwiązania ociepleniowe do instalacji sanitarnych, wodnych oraz centralnego ogrzewania. Otulina styropianowa do rur dostępna w naszym asortymencie jest wyposażona w specjalny zamek – męski oraz żeński – poprawiający jej właściwości izolacyjne, a jednocześnie przyspieszający proces montażu.

Dużą zaletą oferowanych przez nas wyrobów jest wysoka skuteczność zabezpieczenia przed zamarzaniem cieczy roboczej, a także utratą ciepła. Produkty są odporne na wodę, dzięki czemu otuliny izolacyjne na rury mogą być stosowane również na zewnątrz w rejonach podmokłych i wilgotnych. Zapewniają skuteczną ochronę przed wyziębieniem płynów o temperaturze osiągającej nawet +80oC.

Oferujemy ocieplenie rur zarówno do użytku wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, które można stosować, montując je bezpośrednio w gruncie bez dodatkowych zabezpieczeń. Charakteryzuje się ono wieloletnią trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do zakupów skutecznych rozwiązań izolacyjnych w naszym sklepie!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje