1. Strona główna
  2. Otuliny do rur Fi 15 mm

Otuliny do rur Fi 15 mm - łupki styropianowe

Jesteśmy dostawcą profesjonalnych rozwiązań do ociepleń instalacji, takich jak otulina styropianowa i izolacja termiczna rur. Dostępne na zamówienie produkty mogą być dostarczone w dowolnych wymiarach – średnica wewnętrzna i grubość ścianki jest dopasowana do potrzeb Klienta.

Oferowane przez nas wyroby są przeznaczone do izolowania systemów kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Zabezpieczają je przed zamarzaniem cieczy, a także utratą ciepła. Są bardzo lekkie, a także łatwe w montażu. Mogą być stosowane również na terenach podmokłych i wilgotnych, dzięki odporności na wodę. Łupki styropianowe są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych przy użytku zewnętrznym.

Dostępne w naszym asortymencie otuliny do rur w rozmiarze fi 15 mm charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikalności ciepła. Mogą być używane do izolacji systemów przesyłających ciecze o temperaturze do nawet +80oC. Jeżeli szukasz wydajnych rozwiązań izolacyjnych dla swojej instalacji – skorzystaj z naszej oferty!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje